Zasłony wave sterowane pilotem

Karnisze elektryczne i zasłony sterowane pilotem z montażem w Wołominie. Wykonaliśmy montaż karniszy elektrycznych do zasłon w systemie wave w salonie oraz zasłony flex w pokojach. Niniejsza realizacja to karnisze elektryczne z zasłonami do skosów, montaż rolet rzymskich i karniszy KS. Zasłony na wymiar wykonaliśmy z wieszaniem. Karnisze za napędami AM75 Torro oraz AM68 to sufitów skośnych.

Zasłony elektryczne flex

Montaż karniszy elektrycznych Torro z napędem fazowym AM75 RF 5W. Dzięki systemowi ampio, karnisze i zasłony są w systemie smart możliwością sterowania telefonem, pilotem lub przełącznikiem ściennym. Napędy zasłon możesz uruchomić poprzez pociągnięcie tkaniny. Zasłony na wymiar do salonu, jadalni i sypialni wykonaliśmy z tkaniny welurowej z flexami i marszczeniem 1:1.7. Markowe i nowoczesne karnisze oraz zasłony zamówisz w naszej firmie w Warszawie.

Karnisze i zasłony bezprzewodowe

Karnisze automatyczne bezprzewodowe marki Torro. Klienci zamówili także zasłony na wymiar z marszczeniem 1,7 i wieszakami mikroflex. Dzięki temu zasłony mogą być sterowane pilotem lub systemem smart. W prezentowanej realizacji zostały zamontowane dwa niezależne karnisze, które mogą pracować jednocześnie lub niezależnie od siebie, w zależności od potrzeb. Karnisze i zasłony na wymiar w Izabelinie.

Montaż karniszy automatycznych sterowanych elektrycznie. Wykonaliśmy montaż karniszy z napędami Am75 RF 5W Torro o długości 10 metrów oraz 3 metry. Karnisz dłuższy rozsuwany na boki w systemie kurtynowym. Zastosowanie napędów fazowych pozwoli na integrację zasłon automatycznych z systemem smart Grenton.

Karnisze elektryczne Józefów

Karnisze elektryczne Józefów

Montaż dwóch karniszy elektrycznych we wnęce sufitowej. Zamontowaliśmy dwa karnisze elektryczne w jednej wnęce sufitowej u klienta w Józefowie. Karnisze z napędem am 75 sterowane pilotem. Na jednym karniszu wykonamy firanki, natomiast na drugim zasłony zaciemniające. Karnisze o długości 5,5 metra. Dodatkowo w jadalni zamontowaliśmy żaluzje drewniane 50 mm w kolorze 5024 i ze sterowaniem ręcznym.

Karnisze elektryczne do sufitu skośnego.

Wykonaliśmy montaż dwóch karniszy elektryczny i zasłon do sufitu skośnego. Karnisze sterowane radiowo, pilotem dwukanałowym. Karnisz elektryczny z napędem AM 68. Karnisze jednostronne.

Karnisze elektryczne Wilanów

Wykonaliśmy montaż karnisza elektrycznego marki torro na wysokości 6m metrów. Karnisz o długości 580 cm z napędem AM 75 sterowany radiowo. Dodatkowo zamontowaliśmy rolety rzymskie oraz powiesiliśmy zasłony. Karnisz w systemie kurtynowym. Sprawdź ceny karniszy elektrycznych.Dwie zasłony rozsuwane są symetrycznie na boki. Napęd AM75 posiada funkcję touch motion oraz miękki start i stop. Funkcja miękki start i stop oznacza spowolnienie przy zatrzymaniu i ruszaniu.

Karnisze elektryczne Mokotów.

Na zdjęciu przedstawiamy wykusz w którym klienci chcieli zamontować karnisz elektryczny gięty. Pierwszym etapem jest dokładne i odpowiednie zwymiarowanie miejsca montażu karnisza. W kolejnym etapie ważne jest wykonanie projektu montażu oraz projektu produkcyjnego, uwzględniający promień i miejsce gięcia karnisza elektrycznego.

Tylko odpowiednio zaprojektowany i wykonany karnisz będzie spełniał swoją funkcję oraz będzie pracował bez zarzutu. W prezentowanym przykładzie klienci zażyczyli sobie dwa karnisze równoległe. Jeden ma być karniszy ręczny typu AS na firanki, natomiast drugi karnisz elektryczny na zasłony. Karnisze elektryczny będzie sterowany radiowo pilotem.

Karnisze elektryczne Żoliborz

Wykonaliśmy montaż karniszy elektrycznych Somfy Glydea Ultra RTS dla klientów w Warszawie. Karnisze zamontowane do sufitu w specjalnie przygotowanej wnęce. Karnisze elektryczne sterowane bezprzewodowo, pilotem wielokanałowym. Pozwala to na sterowanie pojedynczym karniszem lub wszystkimi naraz.

W skład zestawu weszły 4 karnisze elektryczne o długości 4-5 metrów oraz 12 karniszy ręcznych. Karnisze elektryczne w salonie będą obsługiwały zasłony, natomiast karnisze ręczne firanki.

Zobacz następne montaże karniszy i zasłon.