Zasłony i karnisze automatyczne Warszawa.

Zobacz montaż karniszy elektrycznych i zasłon uszytych na zamówienie. Karnisze montowane do sufitu w systemie kurtynowym oraz dwa karnisze jednostronne. Dzięki pilotowi i smart hub Klienci mogą używać zasłon bezprzewdowo oraz sterować telefonem.

Zasłony elektryczne jako ściana działowa.

Zasłony i karnisze automatyczne możesz wykorzystać jako zasłonę okienną lub ścianę działową pomieszczenia. Dla Klientów w Sulejówku wykonaliśmy montaż karnisza elektrycznego giętego oraz zasłonę na zamówienie. Całość stanowi ruchome oddzielenie pomieszczenia. W karniszu zastosowaliśmy napęd AM75 sterowany pilotem.

Karnisze elektryczne Konstancin Jeziorna.

Montaż karniszy elektrycznych i szyn aluminiowych manualnych dla Klientów w Konstancinie Jeziornie. Precyzyjny pomiar i montaż pozwolił na idealne dopasowanie karniszy do wymagań Klienta. Zamontowane karnisze elektryczne z napędem AC Motion AM75, radiowe sterowane pilotem.

Karnisze Warszawa Wola.

Kolejna realizacji na Woli w Warszawie. Montaż kilku karniszy elektrycznych i szyn manualnych. Często montujemy połączenie karniszy elektrycznych do zasłon oraz aluminiowych szyn sufitowych do firan. System sterowany radiowo i zasilany prądem. Połączenie zasilania oraz napędu schowane w specjalnie przygotowanych puszkach za napędem. Po założeniu zasłon puszki jak również napęd karnisza będzie niewidoczny.

Karnisz elektryczny z gięciem.

Klient z Warszawy zlecił na wykonanie karnisza elektryczne z gięciem. Zlecenie wykonaliśmy z montażem. Całkowita długość karnisza to prawie 10 metrów, zastosowaliśmy napęd Somfy Glydea 60 RTS z podłączeniem do inteligentnego systemu sterowania domem KNX. Karnisz zamontowaliśmy do konstrukcji podwieszanego sufitu, tak aby docelowo szyna była zabudowana równo z sufitem.

Karnisze elektryczne na Ursynowie.

Wideo prezentuje zamontowane dwa karnisze elektryczne Somfy Glydea RTS 35. Karnisze zamontowane na wysokości 5,5 metra, jednostronne, sterowane przełącznikiem ściennym radiowym. Karnisze zamontowaliśmy dla klienta w Warszawie Ursynów. Przełącznik dwukanałowy pozwala na sterowanie każdą zasłoną oddzielnie, lub jednocześnie. Napęd Glydea posiada funkcję Touch Motion, oraz tryb High i Silent. Dzięki temu zamykanie zasłon możemy uruchomić poprzez pociągnięcie zasłony, oraz ustawić tryb cichy lub szybszy.

Na zdjęciach karnisze aluminiowe AS. Montaż wykonaliśmy w domu klienta na Mokotowie w Warszawie. W sumie zamontowaliśmy 24 karnisze podwójne. Proste i trwałe karnisze do firan i zasłon. Zaletą tych karniszy jest to że są łatwe w montażu i wygodne w użytkowaniu. Karnisze typu AS możemy wykonać w każdym kolorze RAL.

Wkrótce pokażemy kolejne realizacje montażu karniszy i zasłon.