Producent karniszy elektrycznych

Produkujemy karnisze elektryczne na szynach aluminiowych i napędach AM68, AM75 i AM95. Nasza oferta skierowana jest do odbiorców indywidualnych, hoteli, biur, dla architektów, wykonawców i monterów. Oferujemy gotowe i kompletne karnisze do montażu, oraz doradztwo i szkolenie z instalacji i programowania. Możesz także zamówić elementy do produkcji karniszy automatycznych. Naszo oferta obejmuje również produkcję szyn sufitowych i karniszy manualnych w systemie AS. Zamów karnisze z krótkim terminem realizacji. Jesteśmy producentem karniszy elektrycznych z ofertą dla partnerów głównie w Warszawie i w okolicach Warszawy. W razie konieczności i potrzeb możemy wykonać realizację w całej Polsce.

Hurtowe ceny karniszy

Cena karniszy zależy od ilości sztuk oraz współpracy. Ceny hurtowe, producenta możemy zapewnić Klientom po indywidualnych ustaleniach oraz zakresu współpracy. Oferujemy korzystne warunki rabatowe i realizacje priorytetowe. Napisz lub zadzwoń do nas i zapytaj o możliwość współpracy.

Karnisze elektryczne Warszawa

Karnisze dla architektów i projektantów. Współpraca.

Współpracujemy z architektami i projektantami wnętrz. Oferujemy optymalne warunki współpracy oraz szkolenie z zakresu projektowania, montażu i instalacji karniszy elektrycznych. Możesz zamówić zestaw demonstracyjny, do prezentacji u Klientów.

Karnisze elektryczne dla monterów

Dla podwykonawców i monterów.

Jeżeli prowadzisz usługi remontowe, budowlane lub monterskie, możesz oferować karnisze elektryczne z montażem swoim Klientom. Zajmujemy się produkcją karniszy elektrycznych dla kilkunastu firm z branży budowlanej i wykończeniowej. Zapytaj o możliwość współpracy.

Czym różnią się karnisze elektryczne różnych producentów?

Najlepiej jak przekonacie się sami, porównaj różne systemy i wybierz najlepszy. Najważniejsze w realizacji montażu, produkcji i dostawy karniszy jest termin, cena, jakość i rzetelność. Pozostałe elementy karnisza są podobne lub takie same. Dla nas bardzo ważna jest jakość obsługi i zaangażowanie, dlatego to staramy się dawać naszym Klientom.

Napęd AM68 motion

Ile czasu będę czekać na karnisze elektryczne?

Termin realizacji jest uzależniony od kilku czynników: w jakim okresie zamawiasz, ile sztuk potrzebujesz oraz czy zamawiasz karnisze z montażem. Jeżeli chcesz zamówić karnisz do odbioru, wykonamy go w 2 – 3 dni. Natomiast jeśli chcesz zamówić usługę kompleksową z montażem to realizacja zajmie od tygodnia do 3 tygodni. Zawsze możesz zadzwonić i sprawdzić aktualne terminy realizacji montażu i produkcji karniszy elektrycznych.

Karnisze elektryczne w 24 godziny? Możesz zamówić usługę ekspres i karnisze wykonamy w 24 godziny.

kontakt: +48 667 06 7777

Producent zasłon i firan.

Zamów firany i zasłony na wymiar w Warszawie. Jest to produkcja od A do Z, zaczynająć od pomiarów i wyboru tkanin, szyjemy zasłony i firany do wszystkich karniszy. Posiadamy duże doświadczenie, bogatą ofertę tkanin oraz możliwości szycia zasłon na wysokość 6 – 7 metrów. Do zasłon automatycznych wszywamy specjalne taśmy i zaczepy typu flex. Dzięki temu możemy precyzyjnie dopasować zasłony do karniszy automatycznych.

Zapraszamy do kontaktu.