Regulowany karnisz elektryczny Flexi MC9 Tuya

  Cena 799 zł

  Karnisz Flexi to markowy karnisz elektryczny z możliwością regulacji długości od 220 cm do 400 cm. Dzięki temu karniszowi zasłony i firanki możesz mieć sterowane pilotem. Karnisz możesz podłączyć do modułu Smart Hub Tuya, dzięki temu możesz nim sterować aplikacją w telefonie przy użyciu WiFi.

  Regulowany karnisz bateryjny Flexi MC10 Tuya

  Cena 999 zł

  Karnisz Flexi MC10 to wersja karnisza regulowanego z zasilaniem bateryjnym. Takie rozwiązanie pozwoli na montaż w dowolnym miejscu, bez konieczności doprowadzania zasilania 230V.

  Zamów karnisz w naszym sklepie internetowym.
  Kliknij tutaj i przejdź do sklepu.
  okarnisze.pl

  Gotowe karnisze elektryczne Flexi z montażem.

  Jeżeli potrzebujesz, możesz zamówić karnisz Flexi z dostawą i montażem. W tym celu skontaktuj się z nami, podaj lokalizację montażu oraz ilość karniszy. Przygotujemy indywidualną wycenę. W naszej firmie możesz zamówić także markowe zasłony i firanki do karniszy elektrycznych i bateryjnych. O zasłonach i firanach na wymiar przeczytasz więcej na www.szyciezaslon.pl

  Karnisze Flexi Smart WiFi

  Często Klienci pytają czy karnisze Flexi można podłączyć do innego systemu Smart Home. Tak. Karnisz Flexi MC9 wyposażony jest w napęd AM50 i można go podłączyć np. do systemu Grenton lub KNX przez kabel RJ. Można także dokupić Tuya Smart Hub, a po zainstalowaniu aplikacji na telefonie, sterować zasłonami zdalnie.

  Karnisze elektryczne dostępne od ręki.

  Karnisz elektryczny Flexi możesz odebrać od ręki, jest to gotowy do montażu karnisz elektrycznych z napędem elektrycznym lub bateryjnym. Odbiory od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 – 15:30. Zapraszamy do kontaktu.