Karnisze na wymiar czy z marketu?

  Zastanawiasz się czy zamówić karnisze gotowe z marketu, czy może na wymiar w wyspecjalizowanej firmie?

  Wszystko zależy od tego czego oczekujesz. Często produkty gotowe mają określone rozmiary, które nie zawsze pasują do rozmiaru który potrzebujesz. Oczywiście występują modele które można regulować w jakimś zakresie. W przypadku karniszy o regulowanej długości, złożenie i dopasowanie może stanowić problem dla niektórych osób.

  Karnisze gotowe nie posiadają pewnych opcji, które możesz wybrać w przypadku karniszy na zamówienie.

  Przede wszystkim nie piszemy tutaj że są gorsze. Jest to indywidualna kwestia potrzeb Klienta. Czy karnisze z marketu są tańsze? Zachęcamy do sprawdzenia w naszym sklepie na okarnisze.pl .

  Karnisze na zamówienie

  W naszej firmie możesz zamówić karnisze różnych marek i wykonane prezyzyjnie na dokładny rozmiar jakiego potrzebujesz. Ponadto możesz wybrać zsuwanie jednostronne lub dwustronne, oraz w systemie Wave lub microflex. Zamawiając nasze karnisze elektryczne lub szyny KS, możesz liczyć na doradztwo oraz montaż. Możemy także zaproponować wysokiej jakości zasłony i firany, wykonane przez profesjonalistów. Zachęcamy do kontaktu i sprawdzenia naszej oferty.

  Jeśli masz pytania dotyczące jakości i różnic w różnych modelach. Zadzwoń. +48 667 067 777

  Gdzie zamówić karnisze elektryczne i KS?

  Montaż karniszy elektrycznych na wymiar marek, Torro, Somfy, Forest, AC Motion i KS, a także zasłony na wymiar oferujemy całej Warszawie i okolicach Warszawy.

  W dzielnicach:
  Mokotów, Wilanów, Żoliborz, Praga Południe, Praga Północ, Ursus, Wola, Ochota, Ursynów, Białołęka, Targówek, Tarchomin, Rembertów, Marysin, Wesoła, Wawer, Anin, Radość, Międzylesie, Bemowo, Bródno, Bielany.

  oraz: Radzymin, Ząbki, Zielonka, Sulejówek, Konstancin Jeziorna, Piaseczno, Józefów, Raszyn, Piastów, Pruszków, Łomianki, Babice, Legionowo, Ożarów Mazowiecki.