Karnisze elektryczne sklep internetowy

Zastanawiasz się czy zamówić karnisze elektryczne w sklepie internetowym do samodzielnego montażu? Karnisze elektryczne są łatwym produktem do zmierzenia i zamontowania w domu.

Jak zamontować karnisze elektryczne? Do montażu karnisza elektrycznego wystarczy wiertarka w przypadku sufitów lub ścian murowanych, lub tylko wkrętarka w przypadku sufitu z drewna lub płyt gipsowych. Aby zamontować karnisz elektryczny np. 3 metrowy na ogół wystarczy przykręcić 4 wieszaki. Oczywiście w zależności od ciężaru zasłon może być konieczność większej ilości wieszaków.

Ważne jest także podłączenie prądu. Gniazdo lub puszka powinna być zamontowana najlepiej w odległości 10 cm od silnika. W zależności od rodzaju silnika będzie potrzebny przewód 3 x 1,5, lub 2 x 1,5.

Jak zmierzyć karnisz elektryczny gięty? W tym wypadku najlepiej skorzystać z pomocy fachowca, ale samodzielnie też można to wykonać. W każdym przypadku najlepiej skontaktować się ze sprzedawcą, ponieważ nie w każdym przypadku prawidłowe wymiarowanie wygląda tak samo.

Ceny karniszy elektrycznych w sklepie internetowym? Ceny karniszy z montażem? Jeżeli stoisz przed wyborem czy zamówić karnisz elektryczny w sklepie internetowym, z wysyłką czy zamówić karnisz w sklepie stacjonarnym lub z montażem. Trzeba zwrócić uwagę na kilka kwestii, po pierwsze cena. Nie zawsze w sklepach internetowych karnisze elektryczne są tańsze niż w sklepach stacjonarnych, i warto to sprawdzić. Po drugie jeżeli zamawiasz karnisz elektryczny i nie masz pewności prawidłowego pomiaru, możesz skorzystać z pomocy fachowca. Po trzecie przy zakupie w sklepie stacjonarnym jak w naszym przypadku, oferujemy doradztwo jak zmierzyć, na miejscu wyjaśnimy jak zamontować i na co zwrócić uwagę, możemy też wypożyczyć bezpłatnie narzędzia, albo po prostu zamontować Twój karnisz.

Jeżeli masz lepszą cenę karniszy elektrycznych w sklepie internetowym, możesz skorzystać z naszego doradztwa i wymiarowania u siebie w domu. Będziesz mieć pewność że zamówisz odpowiednie karnisze. Zadzwoń i zapytaj o koszt takiej usługi. Cena zależy od lokalizacji.

Zapraszamy do kontaktu. Karnisze elektryczne oferujemy z montażem w Warszawie, Radzyminie, Wyszkowie i Pułtusku. Możesz też odwiedzić nasz punkt w Natalinie k. Wyszkowa, ul. Białostocka 25. 1 piętro.